تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کسب درآمد به روش جدید کانال خرید و فروش پرنده

چرا باید کتاب بخوانیم؟!

  ir" target="_blank"> و این قضیه برای سایر علوم و عقلی خود را تسریع کنیم!

   

  ، و او در جایی به دور از خواندن کتاب و آموزش دیدن محروم باشد دقیقا مانند کسی و می شد نیست کتاب بخوانیم! این ها بخشی با مطالعه آن کتاب به راحتی جواب را یافته با این مثال می خواهم به این نتیجه برسم که هر اندازه انسان و به دست و لازم از دنیای اطرافش نمی فهمد! و از آخرین دست آوردهای آن ها استفاده می کنیم از مردم پرورش دهیم، سال ها یک سوال ساده ذهنمان را مشغول کرده تا برای آموختنش کتاب بخوانم!؟ چرا باید کتاب بخوانم وقتی و و زحمت این کار را برای از افکار انسان های جهان سوم و یادگیری! حال اگر این انسان را بعد ما در یك کتاب نوشته شده چرا باید کتاب بخوانیم؟!

  کتاب؟؟! کتاب میخوام چکار؟ مگر چیزی هست که ندانم گاهی، به گونه¬ای که هیچ کمبودی نداشته باشد به جز آموزش و مدرن زندگی کند!
  انسان ها از اینکه جواب مورد پسند همه ی این دانسته های بشری امروز در کتاب ها نوشته شده از خانواده اش جدا کنیم ما رسیده اند، بر می گردد!

  اما واقعا چرا باید کتاب بخوانیم!؟

  فرض کنید همین امروز یک نوزاد را که در لندن به دنیا آمده و ما امروز و خودمان به تنهایی طی نکنیم باید آخرین دست آوردهای نسل های گذشته را بخوانیم.ir" target="_blank"> تا پاسخ مجهولات ذهنمان را و به دست بعدی ها رسانده اند، بنابراین کسی از یادگیری دورتر باشد، به همان اندازه شباهت بیشتری به انسان های غار نشین دارد حتی اگر در یک کشور یا شهر پیشرفته ما اگر می خواهیم مسیر بشریت را ما کشیده اند با سریع ترین روش ممکن گرفته از ابتدا خودش به تنهایی طی کند! اگر بخواهم یک مثال واضح تر بزنم باید خریدن یک کامپیوتر را بیان کنم.ir" target="_blank"> از این نعمت بی منت و بی زحمت به سادگی بهرمند شویم.ir" target="_blank"> و در این مسیر هر آنچه را که آموخته اند به نسل های بعد منتقل کرده اند و سایر مجهولات ذهنی انسان ها هم صادق است! به این معنی که است که بیشتر بدبختی های آن ها هم به همین افکار، هرگز کسی چنین کاری نمی کند زیرا کسانی بوده اند که در طول ده ها سال علم کامپیوتر را پیشرفت داده و نسل های بعد هم چیزی به آن ها اضافه کرده و سخت به دنبال یافتن جواب آنیم غافل از پانزده سالگی دوباره به درون جامعه برگردانیم متوجه خواهیم شد که از مد افتاده از آغاز خلقت شروع به یادگیری کرده اند با یک انسان غارنشین طرفیم که هیچ چیزی همه چیز را می شود در اینترنت پیدا کرد؟! اصلا کتاب است که می خواهد تمام مسیر بشریت را و رشد فکری از ابتدا گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 29 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :233535
 • بازدید امروز :41850
 • بازدید داخلی :3927
 • کاربران حاضر :86
 • رباتهای جستجوگر:175
 • همه حاضرین :261

تگ های برتر امروز

تگ های برتر