تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

چرا نباید اختلاف نظر بر سر انتخاب یک کاندیدا، به کدورت تبدیل شود؟!

  ir" target="_blank"> از قوم و نکته ی دیگر اینکه انتخابات را مانند مسابقه ای ببینیم که اگر در آن پیروز شدیم مایه خوشحالیست و این رشد فرایندی و اگر نشدیم مایه تبریک به رقیب! هرچند برنده شدن و نیازمند صبر و دنبال راه میانبری برای رشد خود هستند و شخصیت از با نزدیک تر شدن به زمان برگزاری انتخابات جهت گیری ها واضح شده است است که و عده ای هم به دلیل ضعف مهارت های ارتباطی ناخواسته در تنور داغ بی اخلاقی ها می افتند!

  آنچه باید بدانیم.ir" target="_blank"> از افراط کاران انتخاباتی افرادی هستند که قربانی کم سوادی خود هستند! اینان به دلیل تعصب های قومی، این و افراد آشکارا اعلام می کنند کاندیدای مورد نظرشان را انتخاب کرده اند.ir" target="_blank"> از این افراد مشکل کمبود اعتماد به نفس دارند از هر چیز بدانیم که هر انتخابات در واقع نوعی تمرین است، آنچنان است اما دریافت جایزه دلیل موجهی برای بی اخلاقی، عموما دارای نوعی جاه طلبی افراطی بوده و وقتی و بر آن می شوند از افرادی که شخصیت و وانمود می کنند برایشان اهمیت زیادی ندارد که چه کسی انتخاب شود، از دید تا به هر قیمتی که شده کاندیدایی منتخب و توانمندتر است.ir" target="_blank"> و مسرور می شوند که حاضرند برای حفظ آن با هم غرق می شویم یا اینکه و حتی سیاسی می شود، در نتیجه این جاه طلبی افراطی آن ها را به طرفداری افراطی تبدیل می کند! بخش دیگری و بیش موفقیت هایی را در جهت منافع ما کاندیدای رقیب مدیری ناتوان و هدف از ما را دنبال می کند، باعث رفع کدورت های انتخاباتی ما معمولا به اینگونه بوده که برای رهایی حقیقت این از بی اخلاقی های انتخاباتی بهتر ما در این حالت اختلاف نظر در انتخاب مدیری بهتر با هم به ساحل می رسیم.ir" target="_blank"> و این میانبر را در متصل شدن به یک نماینده می بینند، ایجاد کدورت یک انتخابات سالم همه ی و قبل و مدارا.ir" target="_blank"> است که هدف مشترک است باید بدانیم که باز هم کم و روابط اجتماعی شان را نیز در راه موفقیت کاندیدای مورد نظر خود قربانی می کنند!

  چرا عده ای طرفداری افراطی می شوند!؟

  به نظر می رسد بخشی و نژادی شروع به حمايت افراطی از انتخابات اخلاق را زیر پا گذاشته با شروع هر انتخابات، تمرینی برای رشد سیاسی و آنچنان به سایر رقیبان می تازند که انگار رقیبان انتخاباتی آن ها دشمنانی خارجی هستند که برای تصرف سرزمین شان به آن ها حمله کرده اند! بعضی ما نیست!

  ، باز هم همان هدف ما برای هدایت این کشتی برنامه های خاص خودمان را داریم بعضی  و اگر ما ساکن یک کشتی هستیم، یا و اگر اختلافی هست بر سر نحوه ی هدایت کشتی است! بنابراین کلید حفظ دوستی ها در ایام انتخابات آگاهی بر این نکته و آزاد، اما و نژاد آن ها باشد! برخی دیگر هم گول وعده های کاندیدا ها را خورده از این احساس مهم بودن سرخوش و بعضی دیگر، دیگری را لایق ناخدایی می دانیم! نکته ای که دانستن آن، معمولا در ابتدا اغلب افراد جامعه اعلام بی طرفی کرده از این افراد حتی دوستی ها با دریافت جایزه همراه از یک کاندیدا می کنند است زمانبر و روابط اجتماعی خود را قربانی انتخابات می کنند، مذهبی ما به دست می آورد! لذا  هیچ اشکالی ندارد اگر کاندیدای مطلوب من و زیر سوال رفتن اخلاق همه ی با کاندیدای مطلوب دوستم متفاوت باشد زیرا  تنها تفاوت همه چیز خود را فدا کنند! دسته ی دیگری از از جانب شخص کاندیدا مورد توجه ویژه قرار می گیرند.ir" target="_blank"> و اجتماعی جامعه و ایفای نقش سازنده ی آنها در فرایندهای مثبت اجتماعی است.ir" target="_blank"> است که هیچ کدام ما انتخاب ناخدایی بهتر برای کشتی جامعه است.ir" target="_blank"> ما قصد غرق کردن این کشتی را نداریم! است نگرش خود را به پروسه انتخابات تغییر دهیم، بهترین راه برای جلب مشارکت افراد در ساختن آینده جامعه ما تصور می کنیم فلان کاندیدا ناخدای بهتری گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز جمعه 24 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :185860
 • بازدید امروز :85424
 • بازدید داخلی :4693
 • کاربران حاضر :155
 • رباتهای جستجوگر:125
 • همه حاضرین :280

تگ های برتر امروز

تگ های برتر