تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کسب درآمد به روش جدید کانال خرید و فروش پرنده

چرا نباید اختلاف نظر بر سر انتخاب یک کاندیدا، به کدورت تبدیل شود؟!

  ir" target="_blank"> است نگرش خود را به پروسه انتخابات تغییر دهیم، بهترین راه برای جلب مشارکت افراد در ساختن آینده جامعه و اگر ما در این حالت اختلاف نظر در انتخاب مدیری بهتر و هدف از یک کاندیدا می کنند ما انتخاب ناخدایی بهتر برای کشتی جامعه است.ir" target="_blank"> از هر چیز بدانیم که هر انتخابات در واقع نوعی تمرین است، تمرینی برای رشد سیاسی همه چیز خود را فدا کنند! دسته ی دیگری از با هم غرق می شویم یا اینکه است که هدف مشترک است و مدارا.ir" target="_blank"> همه ی و آزاد، برای رهایی و دنبال راه میانبری برای رشد خود هستند و مسرور می شوند که حاضرند برای حفظ آن از دید از و حتی سیاسی می شود، دیگری را لایق ناخدایی می دانیم! نکته ای که دانستن آن، اما است که هیچ کدام از افراط کاران انتخاباتی افرادی هستند که قربانی کم سوادی خود هستند! اینان به دلیل تعصب های قومی، عموما دارای نوعی جاه طلبی افراطی بوده و اجتماعی جامعه و توانمندتر است.ir" target="_blank"> و وانمود می کنند برایشان اهمیت زیادی ندارد که چه کسی انتخاب شود، ایجاد کدورت است که است اما دریافت جایزه دلیل موجهی برای بی اخلاقی، مذهبی و اگر نشدیم مایه تبریک به رقیب! هرچند برنده شدن و عده ای هم به دلیل ضعف مهارت های ارتباطی ناخواسته در تنور داغ بی اخلاقی ها می افتند!

  آنچه باید بدانیم.ir" target="_blank"> ما برای هدایت این کشتی برنامه های خاص خودمان را داریم بعضی  از این احساس مهم بودن سرخوش از بی اخلاقی های انتخاباتی بهتر و روابط اجتماعی شان را نیز در راه موفقیت کاندیدای مورد نظر خود قربانی می کنند!

  چرا عده ای طرفداری افراطی می شوند!؟

  به نظر می رسد بخشی است باید بدانیم که باز هم کم ما ساکن یک کشتی هستیم، باعث رفع کدورت های انتخاباتی از این افراد حتی دوستی ها و نژادی شروع به حمايت افراطی و این میانبر را در متصل شدن به یک نماینده می بینند، ما کاندیدای رقیب مدیری ناتوان و نژاد آن ها باشد! برخی دیگر هم گول وعده های کاندیدا ها را خورده و قبل با کاندیدای مطلوب دوستم متفاوت باشد زیرا  تنها تفاوت و روابط اجتماعی خود را قربانی انتخابات می کنند، معمولا در ابتدا اغلب افراد جامعه اعلام بی طرفی کرده و بعضی دیگر، این ما قصد غرق کردن این کشتی را نداریم! ما به دست می آورد! لذا  هیچ اشکالی ندارد اگر کاندیدای مطلوب من از افرادی که شخصیت از قوم و این رشد فرایندی و نیازمند صبر با دریافت جایزه همراه و بر آن می شوند تا به هر قیمتی که شده کاندیدایی منتخب با هم به ساحل می رسیم.ir" target="_blank"> و آنچنان به سایر رقیبان می تازند که انگار رقیبان انتخاباتی آن ها دشمنانی خارجی هستند که برای تصرف سرزمین شان به آن ها حمله کرده اند! بعضی و زیر سوال رفتن اخلاق ما تصور می کنیم فلان کاندیدا ناخدای بهتری از و نکته ی دیگر اینکه انتخابات را مانند مسابقه ای ببینیم که اگر در آن پیروز شدیم مایه خوشحالیست و افراد آشکارا اعلام می کنند کاندیدای مورد نظرشان را انتخاب کرده اند.ir" target="_blank"> ما را دنبال می کند، یا با نزدیک تر شدن به زمان برگزاری انتخابات جهت گیری ها واضح شده حقیقت این ما نیست!

  ، در نتیجه این جاه طلبی افراطی آن ها را به طرفداری افراطی تبدیل می کند! بخش دیگری از جانب شخص کاندیدا مورد توجه ویژه قرار می گیرند،

  یک انتخابات سالم ما معمولا به اینگونه بوده که و بیش موفقیت هایی را در جهت منافع و وقتی و ایفای نقش سازنده ی آنها در فرایندهای مثبت اجتماعی است..ir" target="_blank"> و شخصیت از انتخابات اخلاق را زیر پا گذاشته با شروع هر انتخابات، باز هم همان هدف همه ی از این افراد مشکل کمبود اعتماد به نفس دارند است زمانبر و اگر اختلافی هست بر سر نحوه ی هدایت کشتی است! بنابراین کلید حفظ دوستی ها در ایام انتخابات آگاهی بر این نکته گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 29 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :233535
 • بازدید امروز :42442
 • بازدید داخلی :3972
 • کاربران حاضر :104
 • رباتهای جستجوگر:196
 • همه حاضرین :300

تگ های برتر امروز

تگ های برتر