تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

بياييد زباله دان را گلستان كنيم!

  كروندان شايد هنوز در تقسيمات كشوري روستا خوانده شود ولي در واقع يك شهرك بزرگ است كه از لحاظ بافت ساختماني و سطح فرهنگي چيزي از يك شهر كم ندارد، همچنين جمعيت آن نيز در مرز رسيدن به دو هزار نفر است، بنابراين مي طلبد كه مسئولان منطقه زيرساخت هاي متناسب با اين جمعيت را ايجاد كنند تا مهاجرت از آن كند و روند مهاجرت معكوس به آن تسريع شود. يكي از اين زيرساخت ها وجود فضاي سبز است. اگرچه چاه هاي بسياري در اطراف كروندان وجود دارند اما همه ي آن ها ملك شخصي بوده و قابليت استفاده به عنوان فضاي سبز را ندارند.

  اكنون پيشنهادي را مطرح مي كنم كه اميدوارم با مشاركت و همراهي مردم و مسئولان مربوطه اجرايي شود:

   

  مهاجرت ايجاد زيرساخت در روستا

   

  فضاي بسيار خوبي در ورودي روستاي كروندان وجود دارد كه چند سال قبل به عنوان جايگاه زباله انتخاب شده بود كه به شدت مورد اعتراض مردم قرار گرفت و بنده در اين وبلاگ نوشتم شاهكاري از ...!. البته اين جايگاه با همت دهيار و شوراهاي كروندان قبل از آنكه به معضلي بزرگ تبديل شود تعطيل شد كه جا  دارد در اينجا از همه ي كساني كه به هر نحوي در برچيده شدن اين جايگاه نقش داشتند تشكر و سپاسگزاري كرد. اكنون و پس از آن اقدام بسيار خوب، پيشنهاد مي كنم اين مكان تبديل به باغ و فضاي سبز شود كه هم براي مردم و هم براي مسافران اين مسير مورد استفاده قرار گيرد. احداث فضاي سبز در اين مكان علاوه بر زيبا سازي مسير ورودي روستا، تا حد زيادي از هجوم گرد و خاك به درون روستا نيز جلوگيري مي كند.

  در حال حاضر اقدامات و هماهنگي هاي اوليه را با مسئولان شهرستان دهگلان و دهياري كروندان انجام داده ام كه مجموع نظرات حاكي از رضايت و استقبال بسيار خوب از اجراي اين طرح دارد، همچنين مديريت هنرستان دكتر خسروي كروندان پذيرفته كه در صورت هماهنگي با مسئولان بالاتر  آب اين باغ را تامين كند. اميدوارم با همكاري مسئولان مربوطه به زودي اجراي اين طرح را در اينجا اعلام كنم و همگي شاهد ايجاد اين فضاي سبز باشيم!

   

  ما كه براي آيندگان از انجام هيچ تخريبي كوتاهي نكرديم! بياييد با احداث اين فضاي سبز كمي از تخريب ها را جبران كنيم!


  این مطلب تا کنون 91 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 20 مرداد 1395 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 25 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55475
 • تعداد مطالب :158397
 • بازدید امروز :451440
 • بازدید داخلی :44876
 • کاربران حاضر :253
 • رباتهای جستجوگر:393
 • همه حاضرین :646